Rezervace

Rezervační systém

V této sekci si můžete objednat vybranou lekci. Pro správné objednání musí být splněny některé podmínky, například musíte být přihlášen(-a), musíte mít dostatek kreditů, akce nesmí být obsazena a pod. Zobrazený přehled je možné filtrovat podle vybraného místa konání, typu akce, popřípadě podle časového pásma.

Objednání akce je velice jednoduché. Vyberete si akci která vás zajímá a kliknete na „objednat“. Zobrazí se vám formulář a po jeho potvrzení se akce objedná. V této chvíli se také odečtou kredity za rezervaci. Tato akce se umístí do vašich rezervací. Jedná se sekci kde naleznete všechny své rezervace a vpravo od každé rezervace najdete nástroj pro zrušení akce. V případě zrušení akce se vám kredity vrátí. V některých případech akci nelze zrušit, a to pokud je termín začátku akce již za několik hodin.Přesné nastavení podmínek určuje provozovatel studia.

Postup objednání vybrané aktivity

  1. Přihlašte se, pokud nejste registrováni před přihlášením se zaregistrujte.
  2. Klikněte na odkaz rezervační systém (v zákaznické zóně popřípadě v menu).
  3. Vyberte si aktivitu o kterou máte zájem. Pro rychlejší orientaci můžete využít filtr pro výběr týdne, popřípadě filtr na časové období, místo konání nebo typ aktivity.
  4. Najeďte na vybranou aktivitu a zobrazí se vám podrobné informace.
  5. Klikněte na odkaz rezervovat.
  6. Zobrazí se vám potvrzovací formulář. Na tomto formuláři jsou veškeré informace o vybrané aktivitě.
  7. Po odeslání formuláře je rezervace dokončena.

Zrušení lekce najdete na videuPROVOZOVATEL