Administrace rezervací

Způsoby objednávání a placení za objednané lekce (klient)

Od 1.9. zavádíme nový způsob (model) objednávání a placení za lekce. Nyní můžete být zařazen(-a) do jedné z následujících 3 skupin:

  1. KREDIT (bez omezení) – v této skupině platíte za každou vybranou lekci přesný počet kreditů. Tento počet je uveden u každé lekce. Pokud se z lekce odhlásíte včas, budou Vám kredity vráceny, a můžete je využít pro objednání jiné lekce. V zákaznické zóně je k dispozici podrobná historie pohybu kreditů. Platnost kreditů je neomezená.
  2. KREDIT (s omezením) – tato skupina klientů je stejná jako jako skupina číslo 1 s tím rozdílem že kredity mají omezenou platnost. Platnost kreditů (expiraci kreditů) zadává administrátor při nabíjení kreditů.
  3. PAUŠÁL – v této skupině může klient objednávat lekce dle svého uvážení. A to po určitou dobu (týden, měsíc, rok….). Po skončení doby nepůjde již objednat další lekci. V zákaznické zóně vidíte přesný datum kdy vám končí předplacené období. V této skupině není dostupná historie kreditů.

Kdo mi nastaví vybraný model

Změnu modelu u vašeho účtu vám může nastavit pouze správce studia.

Upozornění: Vaše studio nemusí podporovat všechny způsoby placení. Podrobné informace Vám podá správce studia.PROVOZOVATEL