Sauna

Vítáme Vás v klubové sauně pro milovníky finské tradiční regenerace. Těšit se můžete na potírnu pro 15 osob, ochlazovací bazén a pohodové prostředí.

English below.

Prosím,
pokud nerezervujete přes rezervační systém, zašlete info o vaší účasti SMS na +420 774 207 902 - pokud bude nulová účast, může se stát, že saunu nebudeme z ekonomických důvodů vůbec rozehřívat. Berte v potaz, že se jedná o klubovou saunu bez generování zisku a slouží pro nás všechny i v této tíživé energetické situaci.

Pondělína dotaz (upon inquiry)
Úterý 17:00 – 19:00nutná rezervace předem (reservation needed by phone or through reservation system)
Středa17:00 – 20:00
Čtvrtekna dotaz (upon inquiry)
Pátek18:00 – 20:00nutná rezervace předem (reservation needed by phone or through reservation system)
Sobotana dotaz (upon inquiry)
Neděle16:00 – 18:00
18:00 – 20:00
pouze dámy (ladies only)
společná (mixed)

Prostor sauny lze rezervovat po domluvě na jakýkoliv čas za cenu 1.500,- za 2 hodiny (+420 774 207 902), jednorázový vstup 250,-

Sauna je otevřena v období Říjen až Duben, standarně je šmíšená, pokud není uvedeno jinak.

Sauna 1

English

Club sauna for lovers of Finnish traditional regeneration. You can look forward to a room for 15 people

Opening hours October-April: (unless stated otherwise, the sauna is mixed)

The sauna space can be reserved by appointment at any time for a price of 1.500 Kč for 2 hours (+420 774 207 902) One-time entry 250,- Please use the reservation system for an overview of sauna availability. The reward is a 10% discount (by topping up your account with min. 1,000, you automatically get an extra 10% credit).

When entering through the reservation system, it is open at min. reservation for 5 people. In the reservation, you can see exactly how many people will take part in the sauna.

Provozovatel: Jan Förster, +420 774 207 902, jan.forster@seznam.cz

sauna logo

Pro přehled obsazenosti sauny prosím využívejte rezervační systém. Odměnou je 10ti % sleva (nabitím účtu min. 1.000,- získáváte automaticky 10% kreditu navíc). Při vstupu přes rezervační systém je otevřeno při min. rezervaci 5ti osob. V rezervaci tak přesně vidíte, kolik lidí se saunování zúčastní.

U nás se budete cítit naprosto svobodně, bez sebemenší námahy obnovíte síly a načerpáte spoustu nové energie. Finská sauna léčí neduhy, posiluje imunitu, uvolňuje napětí svalů, uzdravuje, detoxikuje organismus a pomáhá při hubnutí.

Vstup pouze se saunovacím prostěradlem a osuškou. Možnost zapůjčení na místě. Po celou dobu v potírně je povinnost mít při styku se dřevem pod sebou látku! Nedodržení je důvodem k vykázání bez náhrady vstupného.

Zákaz vsupu do sauny

Do areálu sauny nemají přístup osoby, které trpí příznaky akutního onemocnění zejména horních cest dýchacích, se zvýšenými teplotami, kašlem, rýmou, průjmem, bolestmi hlavy, malátností, dále osoby nemocné kožními vyrážkami, bradavicemi, otevřenými hnisajícími ranami. Vstup není povolen také osobám, které trpí přenosnými chorobami či bacilonosičům, jakož i osobám, v jejichž blízkosti se vyskytla přenosná nemoc. Vstup není povolen osobám podnapilým, pod vlivem drog, zahmyzeným a špinavým.

Vstup do sauny a do ochlazovacího bazénu pouze na vlastní nebezpečí.

Sauna 2


PROVOZOVATEL